ktmopp@ktun.edu.tr
Başvuru Koşulları

1. Aşama


1 Proje Özet Şablonunun Hazırlanması

Proje Özet Şablonunu buraya tıklayarak indirin. Şablon içerisinde gerekli düzenlemeleri yaparak kaydedin. Dosya adını başvurduğunuz tematik alanın kısaltması, başvuruyu yapan yazarın adı ve soyadı arasında bir boşluk bırakarak küçük harflerle yazın (Örn: bit ali kaya.doc)


2 Başvuru

Buraya tıklayarak başvuru sayfasından başvurunuzu yapın.


3 Başvuru Onayı

Yaptığınız başvurunun 8. Mühendislik Öğrenci Proje Pazarı kabul edilip edilmediğine dair sorgulama yapmak için Başvuru Kontrol Sayfasına başvuru takip numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.


Başvuru Kabul Edildi İse

Başvurunuz kabul edildiğinde kabul edildiğine dair bir mail adresinize başvuru numarası gönderilecektir. Verilen başvuru numarasını kaydedin. (Bu başvuru numarası projenizi temsil edecektir.)


Düzeltmek Gerekli İse

Başvurunuz alındığında projeniz için düzeltmeler gerekli ise gerekli düzeltmeleri yapın. Daha sonra buraya tıklayarak başvurunuzu güncelleyin.


Değerlendirme

Projeler “Genişletilmiş Proje Özeti” üzerinden değerlendirilecektir. Bu şekilde ön elemeden geçerek sergilenmeye değer görülen projeler proje sergisine davet edileceklerdir.


2. Aşama


1 Posterin Hazırlanması

Posterinizi 8. Mühendislik Öğrenci Proje Pazarı Poster şablonuna uygun olarak hazırlayın.

Şablonu indirmek için tıklayınız.


2 Posterin Sergilenmesi

Poster formatına uygun hazırladığınız posterlerinizi çıktısını alın. Daha sonra size bildirilecek olan tarihte posterinizi asmak için hazırda bekletin.